KONST / Litografier / Färglitografi 14733359
nr 1473 3359
Marko Mäetamm
(f. 1965), Estland
"Lady - Bird". Signerad, numrerad 2/12, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 51x37, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Marko Mäetamm, estninsk konstnär född 1965.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:44:50
1.700 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr